Blog

Mezoterapia – Neauvia Hydro Deluxe

12 Kwi 2018

Co to jest?

Hydro Deluxe to delikatny zabieg na twarz i ciało z 18 mg / ml czystego kwasu hialuronowego, który pozwala uzyskać bardzo dobre rezultaty, widoczne już po pierwszym zabiegu. Dodatkowo jest wzbogacony o 0,01% hydroksyapatytu wapnia i dwóch aminokwasów, glicyny i L-proliny – które są głównymi składnikami kolagenu. Ta wyjątkowa kompozycja aktywuje i wspiera naturalne procesy produkcji kolagenu, dzięki czemu skóra staje się grubsza i jędrniejsza.

Jak się to robi?

Kwas podaje się podczas nakłuć w małych odstępach na skórze. W naturalny sposób wypełnia przestrzenie międzykomórkowe wyrównując i znacząco odświeżając skórę, a dodatkowo preparat wspomaga powstawanie nowych włókien elastycznych i kolagenowych, dzięki czemu zregenerowana skóra nabiera zdrowszego, bardziej świetlistego wyglądu.

Kiedy powstaje i jak długo utrzymuje się efekt?

Rewitalizacja skóry po zabiegu jest widoczna gołym okiem, bardzo głęboka i wystarczająca na wiele tygodni. Optymalny efekt uzyskuje się po przeprowadzeniu 4. serii zabiegów w odstępach 3. tygodni.

Wskazania i przeciwwskazania

Wskazaniem do zabiegu są widoczne zmarszczki na twarzy i w okolicach szyi oraz jej nawilżenie i biorewitalizacja.

Przeciwwskazania:

  • stany zapalne i ropne skóry
  • opryszczka
  • ciąża i karmienie piersią

Zalecenia po zabiegu

Po trwającym kilkanaście do kilkudziesięciu minut zabiegu, skóra może przez dwa, maksymalnie trzy dni być lekko obrzęknięta i zaczerwieniona. Jednak poza standardowym łagodzeniem i ewentualnym chłodzeniem nie ma konieczności zachowywania szczególnych procedur pozabiegowych.