O mnie

foto

O MNIE

Lekarz medycyny estetycznej

W zakresie medycyny estetycznej i przeciwstarzeniowej specjalizuję się w pielęgnacji, regeneracji, biorewitalizacji skóry oraz jej biostymulacji. W kwestii bardziej zaawansowanych technik odmładzania stosuję toksynę botulinową (tzw. botoks) w obrębie górnej części twarzy (zabiegi estetyczne i korekcyjne) i dolnej części twarzy (zabiegi korekcyjne) oraz kwas hialuronowy (tzw. wypełniacz), jeden z najbardziej renomowanych, wyjątkowo bezpiecznych i trwałych preparatów Neauvia.Lewandowski

Doświadzenie

Ukończone szkoły

  1. Uniwersytet Medyczny w Łodzi

    Wydział Wojskowo - Lekarski, 2016

  2. Wyższa Szkoła Oficerska Wojsk Lądowych, 2016

    Polskiego Towarzystwa Lekarskiego, do chwili obecnej

  3. Podyplomowa Szkoła Medycyny Estetycznej

    Polskiego Towarzystwa Lekarskiego, do chwili obecnej

foto
Jestem zwolennikiem holistycznego podejścia do pacjenta, mimo to najważniejsze jest zawsze dla mnie jego życzenie. Dialog jest podstawą, od której zaczynamy budować relację i dalszą współpracę. 
Całościowe podejście i łączenie technik pielęgnacyjnych z zabiegami medycyny estetycznej, pozwala uzyskać niesamowite efekty, a jednocześnie zachować naturalny, zadbany i przede wszystkim zdrowy wygląd. 

Systematycznie odbywam szkolenia podnosząc kwalifikacje zawodowe oraz rozwijam swoją wiedzę i umiejętności z zakresu zastosowania nowoczesnych technik w medycynie estetycznej i przeciwstarzeniowej. Aktualnie jestem słuchaczem Studiów Podyplomowych „Medycyna Estetyczna” w najbardziej renomowanej Podyplomowej Szkole Medycyny Estetycznej Polskiego Towarzystwa Lekarskiego. Uczestniczę w konferencjach, sympozjach, warsztatach i kongresach prowadzonych przez najwybitniejszych specjalistów z dziedzin Dermatologii, Chirurgii Plastycznej oraz Medycyny Estetycznej i Anti-Aging po to, żeby sprostać życzeniom moich pacjentów.
 
Na co dzień pracuję i robię specjalizację z Gastroenterologii w Klinice Chorób Wewnętrznych i Gastroenterologii z Pododdziałem Leczenie Nieswoistych Chorób Zapalnych Jelit w Szpitalu CSK MWiA przy ul. Wołoskiej 137 w Warszawie.

Serdecznie zapraszam Państwa na Wizytę.

ikona Ukończone szkoły

Uniwersytet Medyczny w Łodzi, Wydział Wojskowo - Lekarski, 2016
Wyższa Szkoła Wojsk Lądowych, 2016
Podyplomowa Szkoła Medycyny Estetycznej Polskiego Towarzystwa Lekarskiego, do chwili obecnej

ikona Publikacje

Pochodne kwasu 5 - aminosalicylowego w leczeniu Nieswoistych Zapaleń Jelit (J - elita, 2016)

ikona Nagrody i wyróżnienia

Sulfasalazine-induced bone marrow suppresion (Juvenes Pro Medicina, 2016)

ikona Języki

Angielski, Niemiecki

ikona Staże

Wojskowy Instytut Medyczny, Klinika Gastroenterologii - 2016/17

ikona Certyfikaty